O Firmie

Poznaj nas!


Firma DACH SYSTEM Sp. z o.o. to specjalistyczna firma blacharsko-dekarsko-montażowa. Mamy bogate, pietnastoletnie doświadczenie w branży. Wykonaliśmy już ponad 2 000 000 m2 dachów płaskich w technologii pap termozgrzewalnych i folii dachowej PCV. Wykonujemy wszystkie prace remontowe, modernizacyjne, konserwacyjne i dociepleniowe, zarówno na starych powierzchniach, jak i na nowo budowanych obiektach.


Poprzez współpracę z zachodnimi producentami dachowych pokryć hydroizolacyjnych i posiadanych autoryzacji wykonawczych i przynależności do Stowarzyszenia Dekarzy DAFA jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.


Dzięki posiadanemu sprzętowi oraz wyszkolonym brygadom doświadczonych pracowników jesteśmy w stanie wykonać (przy sprzyjających warunkach atmosferycznych) 15 000 m2 powierzchni miesięcznie.

Służymy doradztwem technicznym w zakresie stosowania materiałów systemów pokryć dachowych wg normy DIN i klasy odporności ogniowej NRO, RE-15 ~ REI 45.


Dysponujemy wszystkimi materiałami paro, termo i hydroizolacyjnymi oraz akcesoriami mającymi kompleksowe zastosowanie na powierzchniach dachowych, polepszającymi ich funkcjonalność użytkową łącznie z systemem odwodnienia.